Notársky úrad Bojnice - Prievidza

Notársky úrad Bojnice
JUDr. Ľubica Rexová
Záhradná 1
972 01 Bojnice
0907 700 776 lubica.rexova@notar.sk

O nás

Notársky úrad Bojnice zriadený už od roku 2007. Poskytuje svoje služby v meste Bojnice a okoliu Prievidze. Za svoje funkčné obdobie si získal viacero stálych klientov či už z radov občanov, právnických osôb alebo nadnárodných korporácií. Súkromie a zachovanie mlčanlivosti o našich klientoch je pre nás rovnaká priorita ako kvalita našich poskytovaných služieb. V prípade ak Vám niečo nie je jasné, alebo potrebujete vysvetliť úkony z dedičskej agendy prípadne problematiku zmluvnej agendy, prosím neváhajte nás kontaktovať, či už osobne alebo telefonicky.

JUDr. Ľubica Rexová

Notárska komora Slovenská republika

„Notár Vás chráni pred Vami samými, lebo Vašu prítomnosť posudzuje z hľadiska budúcnosti.

Notár odmietne nerovnocennú zmluvu ktorá by zvýhodňovala jednu stranu. Kedže sa zaoberá dedičstvami, najlepšie pozná rodinné sváry a nezhody, najväčšie nespravodlivosti a podvody. Je však viazaný mlčanlivosťou a nikomu nič neprezradí. Všimnite si správanie notára v spoločnosti: málo hovorí a málo pije, aby náhodou čosi neprezradil.

Notár má dvojaké poslanie: ako jediná úradná osoba dosvedčí pravosť testamentu alebo zmluvy pred zákonom.

Notár však vykonáva až tri úlohy: sprostredkúva, privádza protagonistov k rozumu. Zmieruje - jeho spojencom je čas a rozhoduje. Kedže výborne pozná ľudskú povahu, je z neho čosi ako mudrc.

Ak máte dobrého notára, môžete pokojne spávať.“ Nadine de Rotschild